Pokaždé jinak. Vždy skvěle

Zaměřujeme se na kompletní řešení administrativních, komerčních i bytových interiérů, od počáteční konzultace až po konečnou realizaci. Nabízíme Vám osobní přístup při Vaší realizaci.

Kuchyňské linky

Místnost ve které trávíme nejvíce společného času s rodinou, partnerem. Je centrem společného života. Na naší práci s detailem závisí výsledná spokojenost Vás, našich zákazníků.

Obývací pokoje

Klidová zóna každé nemovitosti. Jsme si vědomi nutnosti odpočinku a regenerace každého jedince. Esteticky vyvážený prostor v kombinaci s příjemnými materiály vytvoří celek kam se budete rádi vracet.

Dětské pokoje

Děti se musí doma cítit dobře. Rodinu jim nenahradíme, ale jejich osobní prostor v domácnosti jim vytvořit umíme. Kreativita našemu kolektivu nechybí.

Skříně

Neodmyslitelná součást vybavení domova, která je často opomíjena a nepřikládá se jejímu řešení velký důraz. Nechte se inspirovat množstvím možností vnitřního vybavení, které Vám zpříjemní život. Rozměrové i materiálové možnosti provedení mohou elegantně dotvořit celý interiér.

Zasedací místnosti

Reprezentativní vzhled jednacích místností firem může mít zásadní vliv na pocit Vašich zákazníků. Nabízíme profesionální řešení včetně multimediálních prvků a realizace "na klíč".

Stravovací a odpočinkové zóny

Moderní firma je založena na schopných a stabilních zaměstnancích. My to víme a proto jsme schopni připravit podmínky pro jejich spokojenost, odpočinek a radost z pracovního prostředí.

Vizualizace

Vaše myšlenky převádíme do vizuální podoby a přibližujeme tak realitě.

Zútulňujeme vaše domovy
a firemní prostory již od roku

2011